SSS

SSS

Merkezimizde göz hastalıkları branşında her tür ameliyat ve tetkik yapılmaktadır.

Randevu alınması sizlerin bekletilmemesi ve işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi açısından önemlidir.Bu nedenle kontroller için de randevu almanızı öneririz.

Hakkımızdaki düşünceleriniz bizim için çok değerlidir. Bize iletmek istediğiniz her türlü dilek ve şikayetlerinizi işletme direktörlüğümüze sözlü veya yazılı olarak bildirebileceğiniz gibi internet sitemiz yoluyla da fikirlerinizi aktarabilirsiniz. Hastalarımızdan gelen tüm dilek, öneri ve şikayetler işletme direktörlüğümüz tarafından özenle incelenip takip edilmektedir. İletmek istediğiniz her türlü yorumunuz için 0 256 614 65 65 'ten İşletme Direktörümüz Murat CEBBAROĞLU'e bizzat ulaşabilirsiniz.

Merkezimiz Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur), Devlet Memurları ve bazı bankalarla anlaşmalıdır. Merkezimizde, SGK'nın belirlediği oranda katkı payı alınmaktadır.

Merkezimizin telefonları aracılığıyla randevu alabilir, hizmetlerimiz , muayene ücretleri ve anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi alabilir ve merkezimize gelebilmek için yol tarifi isteyebilirsiniz.

GÖZÜNÜZÜN SAĞLIĞI İÇİN BİZE SORUN

Özel Adagöz Tıp Merkezi